Galerija

Pilsonis.lv jautā

Kādēļ Igaunijas Republikas un Latvijas Republikas pēdējo 25 gadu attīstība krasi atšķiras?
 

Meklēt

PK jubileja

Pilsoņu Kongresam 25 gadadiena!

1990.–2015.

Kontaktinformācija

PK e-pasta adreses, telefoni un adrese vēstulēm

Latvijas Komiteja: latvijaskomiteja(at)pilsonis.lv
Delegātiem: delegatiem(at)pilsonis.lv
Redakcija: pilsonis(at)pilsonis.lv
Aizsargs: aizsargs(at)pilsonis.lv


Telefons: 26696822
Telefons: 29416226

Pieslēgties 

 NEKAS ŠAJĀ PASAULĒ NAV NEJAUŠS

LATVIJAS DĒMONKRĀTIJAS SAIMNIECISKĀ SASTĀVDAĻA

 

 

 

(Iesākums diskusijai)

 

 

Dēmonkrātija Latvijā pēdējos 20 gados ir laidusi dziļas saknes (Dēmonkrātija ir politisks režīms, kur augstākā vara pieder Politiskai Elitei, dēmonkrātisks –kas attiecas un aptver  Politisko Eliti).


Mēs no sava sapņa, Nacionālas valsts realizēšanā, šobrīd esam tālāk kā bijām neatkarības atjaunošanas laikā. Faktiski mēs esam kļuvuši vēl atkarīgāki. Pasargi Dievs, ka es gribētu idealizēt PSRS, jo mēs visi bijām komunistiski-partokrātiskās valsts upuri, bet šobrīd mēs esam Pasaules un Eiropas Elites upuri. PSRS laikos Latvija bija kolonizēta, bet ļoti augsti industrializēta. Latvija bija tipiska kolonija, kuras rīcībā atstāja apmēram 45% no saražotā kopprodukta, viss pārējais tika vienkārši atņemts. LVU bija Ģeogrāfijas zinātniski pētnieciskais sektors, kurš Valsts plāna uzdevumā  stādīja Republikas Ekonomisko bilanci, kura bija ļoti slepena, jo pēc tās sastādīšanas no Maskavas atsūtīja Kontrolskaitļus, kuri bija jāieliek publicēšanai. Lai koloniālisms nelektu acīs, tika vesta dubultā grāmatvedība. Latviešu tautas iznīcināšanai tika radīts speciāls industrializācijas plāns – jaunas rūpnīcas, jauni migranti. Cilvēkus – „zelta meklētājus” vervēja pa visu PSRS, daudzviet vervēšanas plakāti bija izvietoti kā kinoafišas. Visi jaunie dzīvokļi tika piešķirti iebraucējiem.

 

Bet, tagad, lūdzu padomājiet, kāda šobrīd ir situācija  Latvijā. Esošais stāvoklis  Latvijā sāka veidoties uzreiz pēc 4.maija 1990.gadā,  kad pasludinājām neatkarību, bet  jaunu virzienu ieņēma tad, kad tika pasludināts kurss uz iestāšanos Eiropas Savienotās valstīs. Vienkāršo mežonīgo neoliberālo prihvatizācijas kapitālismu nomainīja regulēts – tas ir, pēc ES regulām veidots neoliberālais kapitālisms (protams, tas neatcēla valsts nozagšanas iespējas, kaut gan Pasaules banka vienā brīdī bija uztraukusies par valsts nozagšanu, citādi nepaliks resursi ar ko integrēties ESV).  Skaistie ESV lozungi bija apvīti spožiem lauru vainagiem, kuri šobrīd ir nokaltuši un, pēc ES direktīvām un visžēlīgās atļaujas, nokritušās lauru lapas ir atļauts izmantot bezdarbnieku bezmaksas zupām. Par kurām īstenībā viņi ir samaksājuši ar savu dzīvi.  Šobrīd valsts ir iekšēji izlaupīta un starptautiski nozagta. Politiskā līdzība starp abām savienībām ir tik liela, ka nav nepieciešams beigt Hārvardas universitāti, lai to saredzētu.

Padomju laikos latviešu valodu ļoti daudzās rūpnīcas nevarēja sadzirdēt pat smēķētavās, šodien toties to var sadzirdēt Īrijas un pat Gruzijas krogos.  Padomju laikos mums lika garās rindās stāvēt pēc desas luņķa un ananāsus dalīja tikai Komunistiskās partijas komitejās. Šodien toties mums ir „ilgspēlējošie” subprodukti no Brīvās Pasaules. Bites, protams, nav jābaro ar cukuru, bet ir brīdis gada laikā kad viņas ir nedaudz ar to jāpiebaro, tikai nezin kāpēc tās sprāgst nost no tā importa cukura, un saimnieces nevar pat ievārījumu izvārīt. Nejauši? Nē, te vairs nav runa tikai par ekonomisko uzbrukumu Latvijai, bet gan arī par Ceturtās pakāpes ieroci (aiz Pasaules uzskata, Vēstures, Ideoloģijas, Ekonomikas), ar kuru Latvija tiek iekarota, tas ir - ar psiho-fizioloģiskā  genocīda palīdzību -  ar narkotiku, alkohola, parfimērijas, pārtikas produktu, sadzīves ķīmijas palīdzību. Tā nav vienkārši nevajadzīgo pārpalikumu nogrūšana uz mazattīstītām valstīm, tas ir speciāli organizēts genocīds. Latviešu ekonomiskā migrācija uz citām valstīm - tie nav cilvēku izpriecu braucieni, bet tā ir centralizēti vadīta darba resursu pārdale un teritorijas atbrīvošana no latviešiem, citādi to var saukt par dabas rezervāta radīšanu bez aborigēniem. Zinātnē to sauc par Sestās  pakāpes ieroci valstu pārvaldīšanā – par Ģeogrāfisko genocīdu, kurš aptver piespiedu migrāciju, izsūtīšanu, nelabvēlīgas apkārtējās ģeogrāfiskās vides radīšanu, kas liek cilvēkiem doties uz citām zemēm, vai viņi vienkārši izmirst.


Problēmu mums ir daudz, centīsimies tās applūkot to savstarpējā saistībā un attīstībā. Mans mērķis ir uzsākt šo atklāto brīvo dialogu, lai  mēs varētu izstrādāt stratēģisku plānu savas Nacionālās valsts izveidei. Augstie priesteri izstrādā savus plānus, kā to pierāda vēsture,  aptuveni 450 gadus uz priekšu, mazāks cikls vēsturiskajā attīstība ir apmēram 20 gadi. Pacentīsimies vismaz izvirzīt  stratēģiskos uzdevumus, protams, neaizmirstot arī taktiskos  jeb rītdienas uzdevumus kā veidot Nacionālu valsti. Vienā oligarhu TV raidījumā viņi paši atzinās, ka esot pazaudējuši Cilvēku, ka valsts nekalpo cilvēkam, bet otrādi cilvēks valstij. Tas, protams,  ir labs rādītājs un pierāda viņu vērošanas spējas, bet viņi vēl nav saskatījuši to, ka valsts jau arī ir pazudusi, pastāv tikai ES administrācija un administrējamā teritorija.

 

 Dr. Valdis Šteins


 

Pievienot jūsu komentāru

Jūsu vārds:
Virsraksts::
Komentāri:
  The word for verification. Lowercase letters only with no spaces.
Vārda verifikācija: